Güneş Enerjili Ledli Levhalar Nedir?

Güneş Enerjili Ledli Levhalar; solar enerji ile çalışan, yol çalışmaları, fabrika giriş-çıkışları, tünel girişleri, refüj başları, otopark girişleri, tehlike arz eden yaya ve araç trafiği için kullanılan uyarıcı ışıklı trafik güvenlik ekipmanıdır.

Solar Ledli Dur Levhası, Solar Ledli Girişi Olmayan Yol Levhası, Solar Yaya Geçidi Levhası, Dönel Kavşak, Solar Ledli Tehlikeli Viraj Yön Levhası, Solar İş Makinesi Çıkabilir Levhası, Solar Fabrika Giriş Çıkışıdır Levhası gibi farklı trafik işaretlerinden oluşan levha çeşitleri bulunmaktadır. Solar Yol Bakım Levhaları ölçüye göre tek veya iki direğe monte edilmektedir. Omega direk veya yuvarlak tip galvaniz direk tercih edilebilir.

Güneş Enerjili Trafik Levhaları; kare, yuvarlak veya dikdörtgen tasarımlara sahip olabilir.

Solar Flaşörlü Trafik Levhaları Nerede Kullanılır?

  • Eğitim Kurumlarında ve yaya geçitlerinde
  • Üniversite Kampüslerinde
  • Konut Yaşam Alanlarında
  • Kavşaklarda
  • Şantiyelerde
  • Şehirlerarası Yollarda
  • Şehiriçi Yollarda

Solar Trafik Levhaları Nasıl Monte Edilir?

Kuruluma hazır halde gelen Güneş enerjili LED’li Levhalarının; kutusundan çıkarılıp üzerinde yer alan güneş panelinin yerleşimini ayarladıktan sonra sadece bir direğe bağlanması yeterli olacaktır. Omega direklere somun cıvata ile kolaylıkla bağlanır. Dilenirse kelepçe ile yuvarlak boruya da monte edilebilir.

Solar Ledli Yol Bakım Levhaları Neden Kullanılır?

Güneş enerjili levhalar, gece ve karanlık ortamlarda levha reflektifinin yetersiz kaldığı yerlerde kullanılır. LED leri sayesinde kolaylıkla fark edilerek, mahal öncesinde sürücü veya yayanın temkinli olması sağlanır.

Güneş Enerjili Levhalar kategorisi ürünlerini incelemek için tıklayınız.